e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Patryk12 March 2017, 19:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko zgodnie z zawartą umową 5/5.

Pozdrawiam.

Aneta11 March 2017, 13:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko w jak najlepszym porządku :) dostawa bardzo szybko, produkt zgodny :) pozdrawiam

Asia11 March 2017, 13:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko, sprawnie i bez problemu :)

Marzena9 March 2017, 16:01

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

W niedziele zamówione, w środe paczka w domu. Szybkie i konkretne odpowiedzi droga emailowa. Wszystkie produkty z Semilac dostepne od zaraz.
Goraco polecam!

Renia876 March 2017, 16:49

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamowieniem :)

Marta Piekarska6 March 2017, 14:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa,produkty zgodne z opisem:)Bardzo szybki i dobry kontakt ze sprzedającym!:)Polecam!!

Ella4 March 2017, 13:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Rewelacja! Kontakt wyśmienity, wysyłka ekspresowa towar zgodny z zamówieniem i nawet gratis (prośba zawarta w wiadomości do sprzedającego zrealizowana w 100%).
Gorąco polecam. Napewno jeszcze nie raz skorzystam

Kasia3 March 2017, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam. Zamowione produkty przyszly zgodnie z zamówieniem:) Jestem bardzo zadowolona i napewno zamowie jeszcze raz!

Anna26 February 2017, 13:58

Więc jeśli zamówiłam u Państwa rzeczy i nie ma tego na magazynie,to zostanę poinformowana kiedy planowany jest termin dostawy? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Anna25 February 2017, 15:47

Jak dlugo się czeka na zamówienie? Nie jest nigdzie napisane.

e-Woman.nl25 February 2017, 19:50

Staramy się wysyłać od ręki, ale mogą zdarzyć się jakieś braki w magazynie. Wtedy czas oczekiwania może się wydłużyć do 5-7 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, żeby zdarzało się nam to coraz rzadziej :)

Aleksandra25 February 2017, 14:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka dokladnie po 24 godzinach była już w moich rękach. Jestem mega zadowolona! Polecam!

Bożena Bolt22 February 2017, 21:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

:)

Bożena Bolt22 February 2017, 21:02

Przesyłka super zabezpieczona kolory zgodne w zamówieniu . Sprawnie i szybko . Bardzo polecam !

Judka22 February 2017, 16:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa,produkty zgodne z zamówieniem . Polecam

Marta P17 February 2017, 20:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Produkty zgodne z opisem,dostawa po 2dniach:)Dziękuję za prezencik:):)Szczerze polecam!!!!:-)

Sandra17 February 2017, 18:46

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa.Polecam.

Jozefa13 February 2017, 13:53

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam!

Magda13 February 2017, 11:25

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Niestety długi czas oczekiwania . brak katalogu i upominku:)

Patrycja4 February 2017, 19:45

Polecam. Dostawa po 4 dniach od założenia zamówienia

Monika1 February 2017, 23:39

Ja nie dostałam lampy.. a gdzie zwrot pieniędzy za nią? Napisano że wyślą przy kolejnym zamówieniu.. może ja już nie będę nic zamawiać.

e-Woman.nl2 February 2017, 19:53

Pani Moniko, przepraszamy za brak zestawu z lampą ale niestety dostaliśmy informację o chwilowym zawieszeniu dostaw niektórych zestawów z Polki. W ulotce otrzymanej od nas informujemy, że "Doślemy go w najbliższym możliwym terminie lub wraz z najbliższym Pani zamówieniem". Bardzo proszę o kontakt i informacje o Pani decyzji w sprawie zestawu.

Anna1 February 2017, 8:49

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko w jak najlepszym porządku paczka po dwóch dniach POLECAM

Monika31 January 2017, 18:28

Paczka doszła szybko ale jest jeden minus nie otrzymałam 3 artykułów i płyn zamówiłam 1000ml a otrzymałam 500ml

Ola27 January 2017, 20:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka porzadnie zabezpieczona przed wstrzasami. Szybka dostawa -2dni.o wiele taniej niz na ebayu. Polecam!!

Teresa26 January 2017, 20:50

Pytanie dlaczego status się nie zmienia przy zamówieniu i jak długo czeka się na paczke. Dziękuję

Webshop Directory

Categories